Ashampoo Office ساخت اسناد اداری

ساخت اسناد اداری

thumbnail

یادداشت و نکته برداری

Ashampoo Office | نرم افزاری مفید و کاربردی که یکی از قدرتمندترین بسته های ویرایشی برای اسناد که می تواند تا حدودی برای مایکروسافت آفیس رقیب باشد همین نرم افزار است.

ساخت اسناد اداری

ساخت اسناد اداری

درباره نرم افزار Ashampoo Office …

ساخت اسناد اداری

Ashampoo Office قادر است خود را با مایکروسافت آفیس هماهنگ کند ؛ محیط ساده نرم افزار و واسط کاربری جذاب نرم افزار یکی از مهم ترین خصوصیات این ابزار به شما می رود. بسته نرم افزاری Ashampoo Office به تناسب حجم کمتری هم نسبت به Microsoft Office نیز دارد. سرعت بالا در اجرای تمامی ابزارهای موجود در این بسته ، امکان نصب بروی Flash USB برای اجرا در هر سیستمی و امکان تبدیل به PDF به صورت مستقیم در نرم افزار از دیگر خوصیات این بسته نرم افزاری به شمار می رود.

 

نام ابزاری حرفه ای و قدرتمند در زمینه مدیریت اسناد آفیس است ، تاکنون جایگزین های مختلفی برای غول شرکت مایکروسافت یعنی بسته نرم افزاری آفیس عرضه شده اند ، اما می توان گفت تا به حال هیچ کدام یک از آنان موفقیت کاملی را کسب نکرده اند.

 

در واقع زمانی که از عبارت ” جایگزین ” برای بسته نرم افزاری ” Microsoft Office ” استفاده می کنیم ، می بایست به ابزاری حرفه ای با امکاناتی در حد و استانداردهای مایکروسافت آفیس اشاره کنیم. Ashampoo Office شما را قادر می سازد که بتوانید به سادگی و با استفاده از ابزارهایی پیشرفته ، اسنادی کامل و بی نظیر را اعم از فایل های متنی ، صفحات گسترده و یا ارائه های پاورپوینت ایجاد کنید.

 

امکانات نرم افزار …

ساخت اسناد اداری

این نرم افزار حرفه ای و محبوب ، با حجمی بسیار اندک در برابر بسته نرم افزار آفیس ، تمامی امکانات آن را در خود گنجانده و به شما این امکان را می دهد که به سادگی اقدام به ایجاد انواع سندها در قالب فرمت های آفیس کنید. نرم افزار داخلی TextMaker ، در واقع یک پردازشگر حرفه ای متن در سطح استانداردهای نرم افزار Word است که امکانات گسترده ای را در تولید متن ، پرینت و تبدیل به فرمت های PDF برایتان فراهم می کند.

 

PlanMaker به عنوان جایگزین اپلیکیشن اکسل ، شما را قادر می سازد مهم ترین محاسبات خود را با استفاده از 350 فرمول پیش فرض انجام دهید و داده ها و آنالیزهای خود را در چارت هایی زیبا به نمایش بگذارید. Presentations نیز به عنوان جایگزین پاورپوینت ، قصد دارد شیوه ای جدید را در آماده سازی ارائه های پاورپوینت پیاده سازی کند ، شما می توانید با بهره گیری از قالب های پیش فرض و بسیار زیبای Presentations ، ارائه هایی بی نظیر را طراحی کنید و به جذابیت سخنرانی ها خود بیفزایید.

ساخت اسناد اداری

در سایت نرم افزار نیز جزئیات بیشتر جهت مشاهده شما عزیزان قرار گرفته است.

ساخت اسناد اداری

خصوصیات و ویژگی های نرم افزار Ashampoo Office …

ساخت اسناد اداری

– دارای سرعت بسیار بالا و سازگاری استاندارد با فرمت های مایکروسافت آفیس

– کاربری آسان بدون نیاز به یادگیری مجدد

– قابلیت پردازش متن حرفه ای برای هر نوع نیاز

– دارای برترین و کاربردی ترین فرمول های محاسباتی در صفحات گسترده

– پشتیبانی از امکان اضافه کردن فایل های چندرسانه ای

– امکان ویرایش آسان تصاویر در حالت آبجکت

– زیباسازی ارائه های پاورپوینت با بهرمندی از قالب های بسیار زیبا

ساخت اسناد اداری

تصاویر نرم افزار …

ساخت اسناد اداری

ساخت اسناد اداری

لینک دانلود مستقیم

313 مگابایت

ساخت اسناد اداری
AIO Download Chennel