Bitdefender 60 Second Virus Scanner

Bitdefender 60 Second Virus Scanner

بیت دیفندر

Bitdefender 60 Second Virus Scanner | نام نسخه‌ای رایگان ، کم حجم و در عین حال قدرتمند محصول امنیتی بیت دیفندر است که می‌ تواند انواع ویروس‌ ها و ابزار های مخرب در سیستم را شناسایی کرده و شما را از وجود آن ها آگاه سازد. در نگاه اول ، شاید تصور شما بر این باشد که این محصول امنیتی قادر است تمامی ویروس‌ ها و فایل‌ های مخرب در سیستم را به خودی خود نیز پاک‌ سازی کند. اما به واقع می‌توان گفت که این محصول جدید ، در واقع یک لایه امنیتی اضافه بر سازمان برای آنتی ویروس اصلی سیستم کاربر به حساب می‌آید.

بیت دیفندر

کاربران با استفاده از این نرم افزار کم حجم و قدرتمند ، می‌ توانند انواع تهدیدات سیستمی را شناسایی کرده و با استفاده از ضد ویروس اصلی ، نسبت به حذف آن اقدام نمایند.

از آن جا که در سال‌ های اخیر ، آنتی ویروس بیت دیفندر توانسته بالا ترین نمره را در میان رقبای امنیتی خود به دست آورد ، شاید لازم باشد که در انتخاب آنتی ویروس مناسب سیستم خود تجدید نظر کنید! این محصول کم‌ حجم ، می‌ تواند جزئیات کاملی از ابزار های مخرب ، ویروس‌ ها و سایر تهدیدات موجود در سیستم را به نمایش بگذارد تا کاربران بتوانند با استفاده از محصولات امنیتی این شرکت ، نسبت به حذف آن اقدام نمایند.

بیت دیفندر

ویژگی های نرم افزار Bitdefender 60 Second Virus Scanner :

بیت دیفندر

– عملکرد ابری و عدم نیاز به آپدیت دائم

– مناسب برای اسکن سریع سیستم و تشخیص تهدیدات موجود

– شناسایی جدیدترین ابزار های مخرب ، ویروس‌ ها ، باجگیر ها و …

– دارا بودن حجم اندک در مقایسه با عملکرد بسیار حرفه‌ای

_ پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز

– رابط کاربری ساده و زیبا بیت دیفندر

 

لینک دانلود مستقیم

بیت دیفندر
AIO Download Chennel