contact us , تماس با ما

contact-us

تماس با ما

تماس با ما

توسط فرم زیر شما می توانید با مدیریت سایت آیو دانلود در تماس باشید.

 

ایمیل مدیریت سایت : AIODownload.info @ Gmail.Com

تماس با ما

وبسایت آیو دانلود در زمینه ارائه انواع نرم افزار فعالیت حرفه ای خود را از سال 1397 آغاز کرد و تا به امروز در کنار شما کاربران عزیز مشغول خدمت رسانی می باشیم امید داریم با حمایت شما خوبان خدمات خود را گسترش دهیم و کیفیت و کمیت خود را افزایش دهیم سرور های دانلود سایت برای برقراری هرچه باکیفیت تر و پرسرعت تر در ایران واقع شده اند تا تجربه کاربری مثبتی را از ما داشته باشید.

تماس با ما

سعی کرده ایم در سایت انواع نرم افزار در گروه های مختلف را قرار دهیم تا یک مرجع کامل در این زمینه باشیم. تمامی نرم افزار ها تست شده هستند و عاری از هرگونه فایل مخرب و ویروس می باشند. بخش های دیگری نیز در سایت به زودی اضافه خواهند شد تا بتوانیم هرچه بیشتر رضایت شما را کسب کنیم و به مرجع کامل تری در زمینه دانلود فایل بشویم. شما میتوانید انتقادات و پیشنهادات خود را برای ایمیل ما به نشانی بالا ارسال کنید.

تماس با ما

همچنین انجمن نرم افزار سایت نیز برای ارائه خدمات مازاد ایجاد شده است که شما کاربران عزیز میتوانید با مراجعه به آن از خدماتی و محتوایی که بر سایت بارگذاری نشده اند استفاده کنید و به صورت تخصصی مشکلات کامپیوتری خود را مطرح کنید. از حمایت شما عزیزان سپاسگزاریم و برای ادامه فعالیت به حمایت بیشتر شما عزیزان نیازمندیم.

contact us

تماس با ما برای جلوگیری از هر گونه مشکل …

تماس با ما

لطفا از ارسال پیام های مربوط به مشکل در اجرای نرم افزار ها خودداری نمایید. در بخش نظرات مربوط به هر پست بهترین مکان برای مطرح کردن مشکلات شما می باشد.

تماس با ما