Edge Screen

 

Edge Screen

 

Edge Screen | یکی از مزایای پرچمداران تلفن های هوشمند اچ اسکرین و اچ پنل است که کمک می کند تا دیوایس خود را تنها با یک دست مدیریت کرده و مجموعه ای از تنظیمات و برنامه های دلخواه تان را به آسانی اجرا نمایید. همان طور که اشاره کردیم این قابلیت تنها در پرچمداران سامسونگ دیده می شود و در دیگر اسمارت فون ها تعبیه نشده است. Edge Screen – Edge Launcher, Edge Action Premium عنوان یک اپلیکیشن نوار میانبر کناری صفحه نمایش اندروید می باشد که توسط Edge Action Studio توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است.

نوار میانبر کناری

همان طور که از نام این نرم افزار پیدا است با نصب آن ویژگی فوق العاده ذکر شده در تمامی دیوایس های هوشمند فراهم می شود! این برنامه با داشتن یک محیط دل چسب کمک می کند تا نوار کناری گوشی همراه خود را سفارشی سازی نموده و میانبر های گوناگونی را اجرا کنید تا در هر زمانی تنها با یک اشاره نیاز های تان را بر طرف سازید. از مهم ترین ویژگی ها و میانبر های ایجاد شده توسط شبیه ساز فوق امکان کنترل پخش موزیک ها می باشد که تجربه ای جدید را در اختیار شما قرار می دهد. پیکربندی های فوق تماما به نیاز های کاربران بستگی دارد و هیچ گونه محدودیتی در استفاده از آن ها وجود ندارد.

نوار میانبر کناری

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Edge Screen – Edge Launcher, Edge Action اندروید :

نوار میانبر کناری

قرار دادن برنامه های مورد علاقه خود در نوار های کشویی
مشاهده لیستی از مخاطب های تان در کانتکت اچ
تنظیمات سریع و اجرای آن ها تنها با یک اشاره بدون هیچ گونه محدودیتی
کلید های مجازی برای اجرای دستورات کلید های فیزیکی
مشاهده جلسات، رویداد ها و وقایع موجود در تقویم نوار میانبر کناری
وجود یک ماشین حساب ساده برای انجام محاسبات خود
مدیریت هوشمندانه و سریع موزیک های تان
فایل منیجر پر کاربرد و در دسترس!
پیکربندی قسمت های مختلف متناسب با نیاز های تان

نوار میانبر کناری

اپلیکیشن Edge Screen – Edge Launcher, Edge Action با فراهم سازی مجموعه ای از امکانات و قابلیت های متنوع برای اجرای سریع دستورات توانسته است با پرداخت درون شبکه 2.99 دلاری اش امتیاز 4.5 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه پرمیوم آن را دریافت نمایید.

نوار میانبر کناری

لینک دانلود مستقیم رایگان

نوار میانبر کناری
AIO Download Chennel