Gbox

 

Gbox

 

Gbox | عنوان یک اپلیکیشن جعبه ابزار همه کاره و پر کاربرد اینستاگرام مخصوص اندروید می باشد که توسط Jay Kapoor توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. همان طور که خود نیز مطلع هستید اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی جهانی می باشد که در ایران نیز چندین میلیون نفر عضو آن هستند. کاربران این سوشال مدیا سعی دارند تا با ایجاد محتوا برای پیج های شخصی شان هر کسی را به سمت خود جذب نمایند.

Toolkit for Instagram

اینستاگرام با توجه به سیاست هایش محدودیت هایی را همواره اعمال می کند که به مرور زمان معایت آن ها را بیشتر حس خواهید کرد! به همین دلیل توسعه دهندگان مختلفی تا به کنون ابزار های گوناگونی را معرفی کرده اند که هر کدام شان سعی می کنند تا مدیریت اکانت شما را آسان تر نمایند.

Toolkit for Instagram

همان طور که اشاره کردیم گزینه های موجود در اپ فوق اجازه می دهند تا نظارت کامل و هوشمندانه تری بر اکانت خود داشته باشید و آن را به صورت فوق العاده حرفه ای مدیریت کنید. از مهم ترین ویژگی های موجود می توان به افکت های متنوع اشاره کرد که نیاز شما را به هر گونه ابزار ویرایشی برطرف می سازد و اجازه خواهد داد تا با افزودن افکت ها جذابیت عکس ها را چندین و چند برابر نمایید. هنگام آپلود عکس ها نیازی به برش آن ها نیست و قادر هستید تا آن ها را به صورت کامل در پیج خود قرار دهید. به طور کلی اگر از افرادی هستید که به پیج و حساب کاربری خود بها می دهید این اپ را از دست ندهید.

Toolkit for Instagram

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Toolkit for Instagram – Gbox اندروید :

Toolkit for Instagram

برش تصاویر به سه قسمت مساوی برای قرار دادن آن ها در صفحه شخصی خود به صورت یک آلبوم
نیاز نبودن به برش عکس ها برای آپلود کامل و بدون نقص شان
توانایی برش و تقسیم ویدئو ها به کلیپ هایی 15 ثانیه ای برای قرار دادن در پیج و یا استوری
ریپست فوق العاده حرفه ای برای حفظ قانون کپی رایت Toolkit for Instagram
مجموعه ای از افکت های متنوع گلیچ برای افزایش جذابیت عکس ها
تقسیم تصاویر به 9 قسمت مساوی برای آپلود و ایجاد یک صفحه فوق العاده جذاب
مجمومه ای از فونت های خلاقانه برای افزایش زیبایی کپشن ها
انتخاب بهترین هشتگ ها برای پست های تان

Toolkit for Instagram

اپلیکیشن Toolkit for Instagram – Gbox با بهره مندی از مجموعه امکانات و قابلیت های گوناگون خود در زمینه از بین بردن محدودیت های اینستاگرام توانسته است تا امتیاز 4.2 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه اصلی و مود آن را دریافت نمایید.

Toolkit for Instagram

توجه : برنامه را با کمک SAI موجود در پکیج دانلودی نصب کنید.

Toolkit for Instagram

لینک دانلود مستقیم رایگان

نسخه اصلی

نسخه ماد

Toolkit for Instagram
AIO Download Chennel