HDCleaner

HDCleaner

 

HDCleaner | نرم‌افزاری کاربردی به منظور پاک‌سازی و بهینه‌‌سازی فضای هارد دیسک از فایل‌های زائد و بلااستفاده می‌باشد این پاک کننده با شناسایی و حذف فایل‌های موقت و غیر ضروری در ویندوز و آفیس، حذف ردپاها و فایل‌های کش از مرورگرهای اینترنتی، شناسایی و پاک کننده حذف مقادیر نامعتبر از رجیستری و غیر فعال کردن سرویس‌های ناکارآمد در ویندوز، باعث بهینه ساز افزایش کارایی و کاهش خطاها و کرشهای ناگهانی در ویندوز و دیگر برنامه‌های کاربردی می‌گردد.

درباره نرم افزار HDCleaner …

 

HDCleaner رایگان، سریع و کاملا قابل اطمینان بوده و شناسایی و پاک‌سازی فایل‌های زائد را کاملا با تایید و زیر نظر شما انجام می‌دهد و با ایجاد نقاط بازیابی متعدد این بهینه ساز امکان را به شما می‌دهد تا در صورت بروز هرگونه مشکلی، به سادگی به حالت قبل بازگردید.

 

اچ دی کلینر جهت پاک‌سازی سیستم و بهینه‌سازی اجرای دستورات آن است. به کمک این پاک کننده می‌توانید رجیستری سیستم را تعمیر و پاک‌سازی کرده و همچنین از تنظیمات فعلی آن نسخه‌هایی پشتیبان تهیه کنید.

 

این بهینه ساز همچنین شما را قادر می‌سازد که با رمزگذاری داده‌ها، از آنان محافظت کنید و یا فایل‌های حجیم را تکه تکه کنید. اچ دی کلینر ، در واقع مجموعه‌ای از ابزارها را برای تعمیر و نگهداری سیستم‌عامل در اختیار شما قرار می‌دهد که به کمک آنان می‌توانید بسیاری از مشکلات سیستم را برطرف سازید.

بهینه سازی هارد

توسط اچ دی کلینر می‌توانید فضای هارد‌دیسک خود را به سادگی پاک‌سازی کنید و ضمن رمزگذاری داده‌ها، حریم خصوصی خود را بهبود بخشید. از سایر امکانات این بهینه ساز می‌تواند به بهینه ساز حذف ردپاها در برنامه‌های مختلف و همچنین تهیه پشتیبانی از کلید‌های رجیستری و پاک کننده اشاره کرد.

بهینه سازی هارد

در سایت نرم افزار نیز جزئیات بیشتر جهت مشاهده شما عزیزان قرار گرفته است.

بهینه سازی هارد

تصاویر نرم افزار HDCleaner ​…

بهینه سازی هارد

بهینه سازی هارد

حداقل سیستم مورد نیاز …

بهینه سازی هارد

 

Operating System

Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8.1

Windows 10

بهینه سازی هارد

آموزش نصب و فعال سازی …

بهینه سازی هارد

نرم افزار HDCleaner رایگان می باشد و برای استفاده نیاز به فعال سازی ندارد.

 

لینک دانلود مستقیم

 
AIO Download Chennel