HTTP Debugger ترافیک شبکه کامپیوتری

HTTP-Debugger

ترافیک شبکه کامپیوتری

HTTP Debugger | نام نرم افزاری با تمامی امکانات برای مهندسان IT می باشد که می توانند ترافیک پروتکل های HTTP و HTTPS را بین یک مرورگر اینترنت و یا هر نرم افزار دیگری که از پروتکل HTTP/HTTPS استفاده می کند را با یک سرور وب مشاهده و تجزیه تحلیل نمایید. این نرم افزار برای اشخاصی طراحی شده که می خواهند نسل جدیدی از وب سایت های اینترنتی را دارا باشند و بتوانند در برابر حمله هکرها به وب سایت خود جلوگیری نمایند.

ترافیک شبکه کامپیوتری

ترافیک شبکه کامپیوتری

درباره نرم افزار HTTP Debugger …

ترافیک شبکه کامپیوتری

HTTP Debugger همه صفحات وب و تصاویر ذخیره شده در مرورگر را می توان مشاهده کنید و آن ها را  کنترل نمایید. تمام ترافیک HTTP صادر شده را می توان در فایل های log یا در شبکه RAW یا در فرمت رمزگشایی صادر کرد. این نرم افزار کنترل پروتکل با تمام مرورگرهای وب از جمله اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس، اپرا و غیره و پلاگین های آنها کار می کند. توسعه دهندگان نرم افزار می توانند از این نرم افزار برای مشاهده و تجزیه و تحلیل ترافیک HTTP استفاده کنند.

ترافیک شبکه کامپیوتری

HTTP Debugger Pro ابزاری قدرتمند به منظور آنالیز و تحلیل پروتوکول های ارتباطی Http می باشد. در صورتی که توسعه دهنده وب هستید، با استفاده از این برنامه می توانید اطلاعاتی نظیر cookies, query strings، سورس کد های وب سایت و … را به راحتی مشاهده نمایید. حتی می توانید مدت زمانی که طول می کشد اطلاعات یک صفحه وب دانلود شود را اندازه گیری نمایید یا حجم و میزان دانلود را مشاهده کنید. شما می توانید مهارت های شبکه و اینترنت خود را با استفاده از این برنامه بهبود بخشید، زیرا نحوه کارکرد یک وب سایت و شیوه تبادل اطلاعات در این نرم افزار به خوبی قابل مشاهده می باشد.

ترافیک شبکه کامپیوتری

جزئیات بیشتر …

ترافیک شبکه کامپیوتری

در صورتی که از توسعه دهندگان نرم افزار های آنلاین هستید، می توانید شیوه کارکرد برنامه خود را مشاهده نمایید. اگر مدیر شبکه هستید، می توانید برنامه های مشکوک را آنالیز کنید و مشاهده نمایید که چگونه اطلاعاتی از نرم افزار مشکوک، به سرور های برنامه ارسال می شود. اگر می خواهید تمامی Http Request ها و Http responses ها را مشاهده نمایید، این نرم افزار برای شما طراحی شده است! این نرم افزار پشتیبانی کاملی از نرم افزار های 32-Bit و هم چنین 64-Bit ارائه می کند. در صورتی که با درگاه HTTPS/SSL سر و کار داشته باشید، این نرم افزار آن ها را Decode خواهد کرد و امکان آنالیز را به شما ارائه می نماید. ارتباطات Dial-up modem, DSL/ISDN/Cable/LAN به طور کامل پشتیبانی می شود.

ترافیک شبکه کامپیوتری

شما می توانید مهارت های برنامه نویسی وب خود را با مشاهده و تجزیه و تحلیل نحوه عملکرد وب سایت های دیگر و نحوه اجرای برخی از ویژگی های آن بهبود بخشد. توسعه دهندگان نرم افزاری می توانند ترافیک HTTP خود را بدون در نظر گرفتن اینکه آیا این برنامه یک برنامه حالت کاربر است یا به عنوان یک سرویس ویندوز NT کار می کند، مشاهده کنند.

ترافیک شبکه کامپیوتری

در سایت نرم افزار نیز جزئیات بیشتر جهت مشاهده شما عزیزان قرار گرفته است.

ترافیک شبکه کامپیوتری

خصوصیات و ویژگی های نرم افزار HTTP Debugger …

ترافیک شبکه کامپیوتری

پشتیبانی کامل از برنامه های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی
رمز گشایی اتصالات HTTPS / SSL و محتوای gzip / chunked
پشتیبانی از مودم Dial-up , اتصالات DSL/ISDN/Cable/LAN
پشتیبانی از اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس، اپرا و گوگل کروم

بررسی و آنالیز داده های ارسالی توسط نرم افزار های مشکوک
مناسب برای توسعه دهندگان وب
بررسی cookies, query strings و …
امکان اندازه گیری حجم داده های دریافتی
اندازه گیری زمان دانلود یک صفحه وب
پشتیبانی از نرم افزار های 64 و 32 بیتی

ترافیک شبکه کامپیوتری

تصاویر نرم افزار …

ترافیک شبکه کامپیوتری

ترافیک شبکه کامپیوتری

لینک دانلود مستقیم

 
AIO Download Chennel