IObit Smart Defrag

IObit-Smart-Defrag

یکپارچه سازی هارد

IObit Smart Defrag | یکی از بهترین نرم افزارهای یکپارچه سازی هارد دیسک به حساب می آید که رایگان بودن آن یکی از امتیازات مثبت آن است. اگر شما هم احساس می کنید سرعت انجام عملیات های هارد دیسک جدیداً با پیغام های خطای مربوط به هارد دیسک مواجه می شوید، این نرم افزار حرفه ای به شما پیشنهاد می شود.

یکپارچه سازی هارد

یکپارچه سازی هارد

درباره نرم افزار IObit Smart Defrag …

یکپارچه سازی هارد

IObit Smart Defrag یک نرم افزار کاربردی و مفید است که با کمک آن میتوانید دیسک خود را یک پارچه کرده و آن را بهبود ببخشید.این نرم افزار یک ابزار همه کاره است که کمک میکند هاردیسک شما در سلامتی کامل باشد و شما را از شر ارورها و پیغام ها راحت میکند.

 

یکی از بهترین نرم افزارهای یکپارچه سازی هارد دیسک میباشد. اگر شما هم احساس می کنید سرعت انجام عملیات های هارد دیسک جدیداً با پیغام های خطای مربوط به هارد دیسک مواجه می شوید، این نرم افزار حرفه ای به شما پیشنهاد می شود. سرعت چند برابری Defrag توسط این نرم افزار نسبت به Defragmenter خود ویندوز و همچنین ویژگی هایی از جمله قابلیت زمان بندی، گزارش گیری و … را می توان به عنوان برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار نام برد.

 

نرم افزار اسمارت دیفرگ دارای قابلیت های خارق العاده ای است که میتوان به زمانبندی انجام عملیات یک پارچه سازی،گزارش انجام عملیات،افزایش سرعت کپی و کارایی سیستم،نمایش میزان فضای اشغال شده هارد دیسک،امکان انجام کارها به صورت اتوماتیک،رابط کاربری ساده در عین حال جذاب،حجم بسیار پایین نرم افزار اسمارت دیفرگ و… اشاره کرد. پیشنهاد میکنیم کنار نرم افزار های دیگر خود از این نرم افزار نیز استفاده کنید.

یکپارچه سازی هارد

در سایت نرم افزار اسمارت دیفرگ نیز جزئیات بیشتر جهت مشاهده شما عزیزان قرار گرفته است.

یکپارچه سازی هارد

خصوصیات و ویژگی های نرم افزار IObit Smart Defrag …

یکپارچه سازی هارد

– امکان زمانبندی انجام عملیات

– امکان گرفتن گزارش

– افزایش کارایی سیستم

– نمایش میزان فضا اشغال شده

– رایط کاربری ساده در عین حال جذاب

– و…

یکپارچه سازی هارد

تصاویر نرم افزار …

یکپارچه سازی هارد

یکپارچه سازی هارد

حداقل سیستم مورد نیاز …

یکپارچه سازی هارد

Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10

یکپارچه سازی هارد

لینک دانلود مستقیم

لینک دانلود مستقیم Uninstaller

 
AIO Download Chennel