LINE Desktop

thumbnail

لاین دسکتاپ

LINE Desktop | نرم افزاری است با بیش از میلیونها کاربر در سراسر جهان که امکانات رایگانی نظیر پیغام رسانی و حتی تماس های تلفنی را از طریق ویندوز برایتان فراهم می آورد . این نرم افزار که هم اکنون در صدر جدول برنامه های رایگان در کشورهایی نظیر ژاپن ، سنگاپور ، هنگ کنگ ، تایوان ، تایلند ، مالزی ، ماکائو و ترکیه می باشد .

لاین دسکتاپ

درباره نرم افزار LINE Desktop …

لاین دسکتاپ

لاین یک نرم افزار ارتباطی است که امکانات یک شبکه اجتماعی را نیز دارد. به کمک این نرم افزار میتوانید با دوستانتان در ارتباط باشید و همچنین با افراد نا آشنا نیز از طریق آیدی در تماس باشید، برای استفاده از این نرم افزار، فرد مورد نظر شما نیز باید LINE را داشته باشد.

لاین دسکتاپ

شما می توانید علاوه بر نسخه موبایل، نسخه کامپیوتر آن را نیز نصب کنید و از آن استفاده کنید. تنها کافیست از طریق موبایل یک اکانت بسازید و سپس در کامپیوتر نیز آن را فعال کنید.

لاین دسکتاپ

نرم افزار LINE ابزاری است برای چت و گفتگو که محبوبیت خاصی در سراسر جهان پیدا کرده است . کاربران با استفاده از این نرم افزار می توانند خیلی آسان به گفتگو با دوستان و آشنایان خود بپردازند .

لاین دسکتاپ

امروزه با زیاد شدن برنامه های چت و مسنجر کار های روزانه بسیار آسان شده و از همه مهم تر هزینه های تلفنی خیلی کم تر شده است که با نصب کردن نرم افزار LINE بر روی ویندوز خود می توانید از امکانات این برنامه بهره مند شوید .

لاین دسکتاپ

امکانات و ویژگی های نرم افزار LINE Desktop …

لاین دسکتاپ

– امکان چت و گفتگو رایگان

– قابلیت استفاده از تماس رایگان

– امکان گفتگو از طریق ویدیو و چت تصویری

– دارای محیطی زیبا و کارکردن آسان

لاین دسکتاپ

تصاویر نرم افزار …

لاین دسکتاپ

لاین دسکتاپ

لینک دانلود مستقیم

 
AIO Download Chennel