R-Wipe Clean

R-Wipe-Clean

نرم افزار پاک کننده

R-Wipe Clean | نرم‌افزار R-Wipe & Clean برای پاکسازی فایل‌های غیرقابل استفاده و اضافی و همچنین حفاظت از حریم خصوصی سیستم مورد استفاده قرار می‌گیرد. به کمک این ابزار پیشرفته می‌توانید تمامی اطلاعات و آثار برجای مانده از جستجو در اینترنت از قبیل history ،کوکی‌ها، فایل‌های موقتی و موارد این چنینی را پاک کرده و در نتیجه فضای خالی بیشتری را برای سیستم خود فراهم کنید.

پاک کننده

درباره نرم افزار R-Wipe Clean …

نرم افزار پاک کننده

پاک کننده نرم افزاری کامل برای پاک کردن فایل های بی فایده که درون کامپیوتر به صورت پنهان نگه داری میشود. پاک کردن اطلاعات به صورت غیر قابل بازگشت از اطلاعاتی از شما که به صورت Online و Offline ثبت شده و موارد دیگر که رد پای شما را در بیش از 200 برنامه جانبی نگهداری میکند و باعث اشغال فضای کامپیوتر می شوند.پاک کننده تمام فایل ها و پوشه ها ممکن است در لیست نابودی قرار گیرد که آنها را  به صورت جداگانه و یک به یک حذف میکند.

نرم افزار پاک کننده

R-Wipe & Clean برنامه ای مناسب جهت حذف فایلهای بی استفاده و افزایش ایمنی سیستم های رایانه ای است. این برنامه فایلهای همچون داده های موقت اینترنتی مرورگرها، تاریخچه آنها، کوکی ها، فرم های اتوکامپلت، پسوردهای ذخیره شده، اسنادی که اخیرا باز شده اند، لیستهای MRU، فایلهای موقت سیستم و اطلاعات موقت ذخیره شده بیش از 300 برنامه مختلف ویندوزی را شناسایی و به صورتی امن و غیر قابل بازگشت حذف میکند. وقتی فایلی را از روی دیسک سخت خود حذف میکنید تصویر نکنید که کاملا حذف شده است. سیستم عامل تنها با علامت گذاری مکان آن فایل اجازه جایگزین شدن با سایر فایلها را میدهد.

نرم افزار پاک کننده

امکانات نرم افزار …

نرم افزار پاک کننده

این محصول اطلاعات موقت بسیاری از برنامه ویندوزی مانند فایلهای موقت آفیس، لیست تاریخچه فایلهای باز شده در نرم افزارها، فهرست گفتگو های انجام شده در اسکایپ، ویندوز لایو، یاهو مسنجر، تولبار MSN، مایکروسافت اج، فایرفاکس، اپرا، سافاری، نت اسکیپ و بسیاری از نرم افزارهای دیگر را شناسایی و با یک کلیک حذف میکند. بنابراین با تنظیم این برنامه و انتخاب برنامه هایی که میخواهید اطلاعات آنها پاک شود، درایوهایی که میخواهید وایپ شوند و ردپاهایی که نمیخواهید اثری از آنها باقی بماند با آسودگی خاطر میتوانید سیستم خود را ترک کنید در حالی که اطمینان دارید هیچ گونه اطلاعات مهم و حساسی از شما به جای نمانده است.

نرم افزار پاک کننده

این برنامه برای حذف دائمی ردپای فایلها قابلیت وایپ ایمن فضای خالی دیسک را قرار داده است. به راحتی بر روی درایو مورد نظر کلیک راست کنید و با wipe کردن آن فایلهای حذف شده را غیر قابل بازیابی کنید. نگران نباشید با وایپ کردن اطلاعات شما حذف نمیشوند فقط آن داده هایی که حذف کرده اید بهتر حذف میشوند تا توسط هیچ برنامه ای قابل بازیابی نباشد. برنامه از هر دو سیستم فایل FAT و NTFS پشتیبانی میکند و تمامی قابلیتهای آن بر روی هر دو سیستم فایل مذکور قابل اجراست.

نرم افزار پاک کننده

در سایت نرم افزار نیز جزئیات بیشتر جهت مشاهده شما عزیزان قرار گرفته است.

نرم افزار پاک کننده

خصوصیات و ویژگی های نرم افزار R-Wipe Clean …

نرم افزار پاک کننده

نابودی کامل تمام رد پا های شما در ویندوز
بررسی برای غیر قابل بازیابی بودن فایل های نابود شده نرم افزار پاک کننده
نابودی و پاک سازی کامل  temporary Internet files
نابودی و پاک سازی کامل cookies و Flash cookies
نابودی و پاک سازی کامل  Microsoft VM logs

پاک سازی خودکار اطلاعات فرم های وردودی ، نام کاربری و کلمه عبور و دیگر اطلاعات شخصی وارد شده در صفحات وب
پاکسازی لیست سایت های بازدید شده نرم افزار پاک کننده
نابودی و پاک سازی کامل temporary files ساخته شده توسط ویندوز و دیگر برنامه ها
نابودی و پاک سازی کامل فایل های .dat ( حتی قفل شده) باقی مانده از خاموش شدن های با مشکل ویندوز و موارد دیگر

تصاویر نرم افزار …

نرم افزار پاک کننده

نرم افزار پاک کننده

لینک دانلود مستقیم

نرم افزار پاک کننده
AIO Download Chennel