Tencent PC Manager

Tencent PC Manager

آنتی ویروس ابری

Tencent PC Manager | یک نرم افزار آنتی ویروس جدید و بسیار قدرتمند با حفاظت دائمی در پس زمینه‌ی سیستم عامل ویندوز است که می‌تواند جدیدترین ویروس‌ها را شناسایی و نسبت به پاک سازی سیستم اقدام نماید. موتور قدرتمند این نرم افزار بر پایه‌ی آنتی ویروس Bitdefender توسعه داده شده و پیش تر در نسخه‌ای به زبان چینی عرضه شده بود. اکنون نسخه کاملا انگلیسی این نرم افزار به عنوان رقیبی جدی و حرفه‌ای برای آنتی ویروس‌های Baidu Antivirus و Qihoo 360 Total Security عرضه گردیده است.

 

اساس عملکرد این آنتی ویروس پیشرفته، بر پایه سیستم ابری پیاده سازی شده است. بدین ترتیب که کاربر با نصب این آنتی ویروس بر روی سیستم خود، همواره با آخرین آپدیت‌های ارائه شده از سازنده به منظور پاک سازی جدیدترین ویروس‌ها و بدافزارها همراه خواهد بود. از این رو شما هیچ نیازی به آپدیت آنتی ویروس خود نداشته و همیشه می‌توانید از امنیت بالای سیستم کامپیوتری‌تان اطمینان حاصل کنید.

آنتی ویروس دارای یک رابط بصری آسان با درک سریع قسمت ها می باشد و توانایی کار با آن را توسط هر فردی خواهد داد. بعد از نصب نرم افزار کار خودش را انجام می دهد و امنیت شما را کاملا تامین می کند نرم افزار به نحوی بدون مزاحمت رفتار می کند که شاید فراموش کنید که ان را نصب کرده اید. این ابزار قادر به اسکن فولدر ها ، درایو ، فایل و … به صورت خودکار و یا اسکن توسط شما خواهد بود و همچنین بخش های حیاتی و آسیب پذیر ویندوز را همواره تحت کنترل دارد تا از ویروسی شدن سیستم شما جلوگیری کند.

آنتی ویروس ابری

ویژگی های نرم افزار Tencent PC Manager :

آنتی ویروس ابری

– دارا بودن سپر محافظ برای فایل‌های آلوده

– مدیریت و محافظت از رجیستری و جلوگیری از قرارگیری کلید‌های آلوده در آن

– بررسی و پاک‌سازی پراسس‌های خطرناک آنتی ویروس ابری

– مدیریت و محافظت از درایوها و داده‌های کاربر

– جلوگیری از هک شدن سیستم، جاسوسی و حملات فیشینگ

 

لینک دانلود مستقیم

آنتی ویروس ابری
AIO Download Chennel