Topaz Studio

Topaz-Studio

 

Topaz Studio | نرم افزار ویرایش گر تصاویر شرکت Topaz Labs است که امکانات مختلفی برای ویرایش، مونتاژ، تنظیم رنگ، افکت‌گذاری و… فراهم آورده است.

ویرایش تصاویر

درباره نرم افزار Topaz Studio …

ویرایش تصاویر

جعبه ابزار قدرتمند و منحصر به‌ فردی است که جهت ویرایش حرفه‌ای تصاویر توسط عکاسان مورد استفاده قرار می‌گیرد. برنامه Topaz Studio دارای تکنولوژی انحصاری پردازش تصاویر می‌باشد که به‌ سرعت ویرایش تصاویر را انجام داده و با دارا بودن پلتفرم ساده و قابل فهم، استفاده از آن بسیار راحت می‌باشد. Topaz Studio برنامه ویرایشگر تصویر قابلیت نصب به صورت مجزا در ویندوز را دارا میباشد و همچنین می‌تواند به عنوان پلاگینی برای Photoshop  و Lightroom نیز کاربرد داشته باشد. همچنین می‌توان سایر پلاگین‌ های Topaz را بر روی آن نصب کرد.

ویرایش تصاویر

Topaz Texture Effects ، نرم افزار دیگری از Topaz است که به وسیله‌ی آن قادر خواهید بود تا در کسری از زمان بافت (Texture) مورد نظر خود را بر روی تصاویر خود در محیط نرم افزار فتوشاپ اعمال نمایید. در نرم افزار پیش روی شما هزاران طرح گرافیکی و کتابخانه ای جامع از انواع بافت های گرافیکی قرار گرفته است که می توانید از آن ها برای کار بر روی تصاویر خود استفاده نمایید.

ویرایش تصاویر

نرم افزار Topaz Texture Effects می تواند به عنوان یک پلاگین در نرم افزار فتوشاپ مورد استفاده قرار بگیرد. این نرم افزار به منظور راحتی کار کاربران طراحی شده است. به نحوی که شما قادر خواهید بود تا با تنها چند کلیک بافت مورد نظر خود را بر روی پروژه های گرافیکی خود اعمال نمایید. استفاده از Texture های موجود در این نرم افزار بسیار ساده می باشد و برای همگان قابل استفاده می باشد. ترکیب Texture های موجود در این نرم افزار با انواع تصاویر مختلف، تصاویری شگفت انگیزی را در کسری از زمان برای شما خلق خواهد کرد.

ویرایش تصاویر

در سایت نرم افزار نیز جزئیات بیشتر جهت مشاهده شما عزیزان قرار گرفته است.

ویرایش تصاویر

خصوصیات و ویژگی های نرم افزار Topaz Studio …

ویرایش تصاویر

– ابزار برش منحصر به فرد و اختصاصی تصاویر

– ابزارهای تغییر و تنظیم رنگ با امکانات کامل

– دارای مجموعه کاملی از Textureها

– ابزار بهبود درخشندگی و کیفیت تصاویر

– امکان تغییر حالت عکس در زمان های مختلف شبانه روز

ویرایش تصاویر

تصاویر نرم افزار …

ویرایش تصاویر

ویرایش تصاویر

لینک دانلود مستقیم

 
AIO Download Chennel