پاکسازی فایل Wipe

Wipe-Pro

 

Wipe | به کمک Wipe می توانید فایلهای خود را پاک ( Delete ) کنید بطوریکه با هیچ برنامه قابل ریکاوری نباشد و با اعتماد به این برنامه از حالا و با خیال راحت , هر فایلی را که مایلید برای همیشه نابود کنید.

پاکسازی فایل

پاکسازی فایل

درباره نرم افزار Wipe …

پاکسازی فایل

پاکسازی فایل می تواند بسیاری از گیگابایت زباله ها را بر روی رایانه شما حذف کرده و بسیاری از فضای دیسک آزاد را بازیابی کند. علاوه بر این، از حریم شخصی شما در اینترنت محافظت می کند و سوابق مربوط به فعالیت شخصی در رایانه را حذف می کند.

حذف اطلاعات

پاکسازی فایل شما قادر خواهید بود تاریخچه مرورگر و حافظه پنهان، فایل های index.dat، رجیستری، فایل های کوکی های اینترنتی، تاریخچه تکمیل خودکار، فایل های اینترنتی موقت و بسیاری از موارد دیگر را حذف کنید.

پاکسازی فایل

این برنامه همچنین مسیر های دیگری از فعالیت شخصی شما را که هنگام استفاده از رایانه خود استفاده می کنید را پاک می کند و مهم نیست که کدام برنامه برای مثال ویندوز، اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، کروم، اپرا و یا هر چیز دیگری باشد آن را پاک می کند.

حذف اطلاعات

پاکسازی فایل نرم افزار قدرتمندی می باشد که به کمک آن می توانید فایل های خود را به طور کامل حذف نمایید طوری که با هیچ برنامه ای قابل ریکاوری نباشد. برای جلوگیری از بازیابی داده های حذف شده، برنامه پاکسازی فایل از روش های امنیتی استفاده می کند .

حذف اطلاعات

همچنین می توانید فرایند پاکسازی سفارشی را انتخاب کنید و مواردی را که می خواهید حذف کنید را انتخاب کنید.

پاکسازی فایل

در سایت نرم افزار نیز جزئیات بیشتر جهت مشاهده شما عزیزان قرار گرفته است.

حذف اطلاعات

تصاویر نرم افزار …

پاکسازی فایل

پاکسازی فایل

لینک دانلود مستقیم

 
AIO Download Chennel